Sprawy Gospodarcze

kancelaria adwokacka warszawa dr Iwona Zielinko

Żeby prowadzić wojnę potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy. 

(Napoleon Bonaparte)

Nasza Kancelaria charakteryzuje się tym, że jest kancelarią prawa procesowego. Mamy znakomity zespół: sprawny, doświadczony i ambitny, który z dużą determinacją walczy na salach sądowych o interesy naszych Klientów.

Jeśli przemawia za tym interes naszego Klienta, podejmujemy się pertraktacji ugodowych lub mediacji, aby znaleźć dlań najkorzystniejsze i najszybsze rozwiązanie.

Kiedy trzeba rozwiązać spór na sali sądowej, walczymy z otwartą przyłbicą. Nie straszny nam żaden przeciwnik, nawet tak potężny jak lokalna sitwa, układ albo niezwykle ustosunkowany podmiot (np. bank, urząd, czy zachodni moloch finansowy). Mamy wypracowane i wypróbowane w bojach sądowych  taktyki operacyjne, które pomagają skutecznie walczyć z silniejszym przeciwnikiem.  Bowiem jednostka w sporze sądowym z bankiem, urzędem, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, czy bogatym koncernem zawsze jest stroną słabszą i bez pomocy dobrego adwokata praktycznie już na starcie jest skazana na porażkę. Natomiast brutalna prawda o polskich sądach jest taka, że lubią trzymać stronę silniejszego. Już Napoleon mawiał, że żeby pro­wadzić wojnę pot­rze­ba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy.  Dlatego jeśli chcesz wyruszyć na wojnę sądową i mieć szansę za zwycięstwo, musisz zainwestować w doświadczonego adwokata, który będzie Twoim orężem w tej wojnie.

Adw. dr Iwona Zielinko

Powrót do poprzedniej strony
Powrót do strony głównej