Firmy i strony internetowe z wysoką oceną i dobrymi opiniami użytkowników:

Ośrodki terapii uzależnień

Jednym z najwyżej ocenianych ośrodków leczenia alkoholizmu i hazardu jest prywatny ośrodek odwykowy  OTU , który od około 15 lat pomaga pacjentom zmagającym się z takimi uzależnieniami od nałogu jak alkohol, gry hazardowe czy uzależnienia behawioralne. Ośrodek znajduje się w miejscowości Stare Juchy.

Noclegi

Noclegi dla pracowników i turystów w centrum Kutna. Obiekt Noclegi Kutno  cieszy się dużym zainteresowaniem i pozytywnymi opiniami byłych klientów, którzy mieli możliwość skorzystać z opcji noclegów jednosobowych lub wieloosobowych.

Nauka języka
 
Korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego na obszarach takich jak Warszawa – Tarchomin, Nowodwory, Bródno i Targówek. Ostatnio oferta promowana pod hasłem nowej lokalizacji Angielski Targówek 

Spływy – kajaki

W kategorii spływów kajakiem, wyborem, który cieszy się dużym uznaniem wśród miłośników sportów wodnych jest Akajak, który organizuje spływy kajakowe Czarna Hańcza Rospudą oraz Gauja. Organizacja podróży kajakiem w Polsce, Litwie i Łotwie.

Biura nieruchomości  

Agencje i pośrednicy obrotu nieruchomościami z wysokimi opiniami w Trójmieście:

Viking – agencja nieruchomości Gdynia

Biuro Nieruchomości Gdynia 

Biuro nieruchomości Gdańsk

Fotografia

Dla miłośników zdjęć całkiem bogatą ofertę posiada Iza Zborowska, fotograf z Warszawy, która specjalizuje się w takich realizacjach jak Fotografia noworodkowa Warszawa, czy fotografia ciążowa. Sesje dziecięce oraz urodzinowe.

Relaks

Wszyscy, którzy szukają ukojenia dla duszy i ciała mogą znaleźć to w refleksoterapii. Na stronie Refleksologia Warszawa można odnaleźć usługi takie jak masaż stóp, dłoni czy głowy według wskazówek Starożytnej Medycyny Chińskiej.